Shadow Fighters

Forum gildii Shadow Fighters na serwerze Andeeria


#1 2007-07-31 19:32:05

SzalonyKombajn

Administrator

Punktów :   

Hunter

esli chodzi o walke hunta z casterami (priest,mag):
najlepiej miec w talentach do zasiegu dane 41yardow hunta do chyba max 36 czy 32 castera - mozna mu ladnie mane wyzrec jednoczesnie nie wchodzac w zasieg czarow (wlasnie ktos mi podsunal ten pomysl nie testowalem ale sie sprawdzil) a pozniej wiecie cloth kontra dualvield hunta
to tyle jesli chodzi o duel podczas walki w grupie roznie bywa zazwyczaj(brak aktualnie wlaczonych jakis tarcz aborbujacych,zajety czyms innym) namierzam go aimed shot (jak dobrze wejdzie to jakies 2k pozniej multi shot ok 1,2k i serpent pet w tym czasie robi swoje i dopiero ozniej jak trzeba to do zwarcia (odradzam walke z casterami odrazu w zwarciu - konczy sie zle, bardzo zle)

drut - wyzrec mane jak jest czas, standardowo aimed (jak sie da) multi i serpent. i teraz w zalznosci czy bedzie w moonkinie czy nie albo on wykonczy moonfirem albo ty wykonczysz go szybciej jak uda ci sie mane mu spalic w meele drut z racji kiepskiego pancerza nie ma szans z huntem - krotko mowiac wszystko zalezy od tego jak dlugo drut bedzie mial mane

rogal - podstawa walic co chwile serpent stingiem aby wybic z glowy wlazenie w stealth, trzymac na dystans(concusiv multi serpent), jak nie masz znacznie lepszych itemow to na meele nie wygrasz,(chociaz w 1vs 1 jeszcze nie przegralem z rogalem zadnym z hordy).
jak cie dorwie nie przygotowanego to albo odbijesz od niego i na dystans przytrzymasz albo od razu mozesz sie polozyc

hunter - jak najszybciej spal mu mane - jesli macie porownywalny sprzet i pety to jedyna przewaga zeby miec mane, to od kazdego juz zalezy czy lepiej sie bedzie czul na dystans walczac czy wrecz

palladyn - puszka do bicia - jest za wolny w plytach mozna biegac do okola i wyzrec cala mane i walic z multi i serpenta nawet jak dojdzie do zwarcia mozna szybko odskoczyc i robic to samo

warrior - jak nie mieli zbugowanego kryta to jeszcze wygrywalem podobnie jak z palkiem ale teraz nie walczylem 1vs 1 z warkiem ostatnio wiec nie wiem

szaman - wyzrec mana jak najszybciej bo polaczenie healera, zbugowanego krytyka jak u warkow (goro ostatnio z macki po 900dmg mi walil) i czarow nie bardzo sa szanse gdy on ma mane + totemy

warlock - jeszcze nie wiem jak w 1vs 1 ale pdobnie jak z casterami (many nie oplaca sie zrec) przewaga to slaby pancerz locka


[img]http://img249.imageshack.us/img249/1139/sygnaturkadw8.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sloneczny-stok.pun.pl www.legendykhorinisrp.pun.pl www.makemmo.pun.pl www.place.pun.pl www.footballl.pun.pl